IME IN PRIIMEK e-mail
1. Buh Rosana rosana.buh@guest.arnes.si
2. Bukovec Mauh Petra petra.bukovec-mauh@guest.arnes.si
3. Čebular Petra petra.cebular@gmail.com
4. Črešnik Lidija lidija.cresnik@guest.arnes.si
5. Iris Kovač
6. Hrovat Melita melita.hrovat@guest.arnes.si
7. Jakob Tilka tilka.jakob@guest.arnes.si
8. Jakop Breda breda.jakop@guest.arnes.si
9. Koban Dobnik Mojca mojca.koban-dobnik@guest.arnes.si
10. Kotnik Jožica jozica.kotnik@guest.arnes.si
11. Pačnik Ida ida.pacnik@guest.arnes.si
12. Pesjak Vera vera.pesjak@guest.arnes.si
13. Pinter Stajnko Andreja pintera@gmail.com
14. Potočnik Ksenija ksenija.potocnik@guest.arnes.si
15. Pritržnik Robert robert.pritrznik@guest.arnes.si
16. Pušnik Magda magda.pusnik@guest.arnes.si
17. Pušnik Suzana suzana.pusnik@guest.arnes.si
18. Repnik Vanja vanja.repnik@guest.arnes.si
19. Šegel Mojca mojca.segel@guest.arnes.si
20. Vivod Jožica jozica.vivod@guest.arnes.si
21. Zidanšek Božidar bozidar.zidansek@guest.arnes.si
22. Zorc Vlasta
23. Jasmina Vidmar
 

Zaradi načrtovanega učnega procesa prosimo, da svoj obisk učitelja predvidite glede na njegov urnik.

 

Vsak učitelj ima enkrat tedensko govorilno uro dopoldne, vsi učitelji pa imajo govorilno uro tudi vsako prvo sredo v  mesecu, in sicer od 16. do 17. ure. Po telefonu lahko v tajništvo sporočite otrokovo odsotnost ali kakšno drugo nujno sporočilo za učitelja. Informacije o vedenju in učnem uspehu svojega otroka pa boste dobili izključno na govorilnih urah.

(Skupno 283 obiskov, današnjih obiskov 1)