IME IN PRIIMEK GOVORILNE URE e-mail
1. Buh Rosana PON 09.10 – 09.55 rosana.buh@guest.arnes.si
2. Bukovec Mauh Petra PET 09.05 – 09.55 petra.bukovec-mauh@guest.arnes.si
3. Čebular Petra TOR 10.15 – 11.00 petra.cebular@gmail.com
4. Črešnik Lidija PON 10.15 – 11.00 lidija.cresnik@guest.arnes.si
5. Gorenjak Sintija PET 11.55 – 12.40 sintija.gorenjak@guest.arnes.si
6. Hrovat Melita TOR 09.10 – 09.55 melita.hrovat@guest.arnes.si
7. Jakob Tilka TOR 09.10 – 09.55 tilka.jakob@guest.arnes.si
8. Jakop Breda ČET 12.45 – 13.30 breda.jakop@guest.arnes.si
9. Koban Dobnik Mojca ČET 09.10 – 09.55 mojca.koban-dobnik@guest.arnes.si
10. Kotnik Jožica TOR 09.10 – 09.55 jozica.kotnik@guest.arnes.si
11. Pačnik Ida ČET 11.55 – 12.40 ida.pacnik@guest.arnes.si
12. Pesjak Vera TOR 08.20 – 09.05 vera.pesjak@guest.arnes.si
13. Pinter Stajnko Andreja TOR 11.55 – 12.40 pintera@gmail.com
14. Potočnik Ksenija ČET 08.20 – 9.05 ksenija.potocnik@guest.arnes.si
15. Pritržnik Robert TOR 10.55 – 11.00 robert.pritrznik@guest.arnes.si
16. Pušnik Magda PON 10.15 – 11.00 magda.pusnik@guest.arnes.si
17. Pušnik Suzana PON 10.15 – 11.00 suzana.pusnik@guest.arnes.si
18. Repnik Vanja SRE 11.05 – 11.50 vanja.repnik@guest.arnes.si
19. Šegel Mojca PET 11.55 – 12.40 mojca.segel@guest.arnes.si
20. Vivod Jožica TOR  09.10 – 09.55 jozica.vivod@guest.arnes.si
21. Zidanšek Božidar TOR 11.05 – 11.55 bozidar.zidansek@guest.arnes.si
22. Zorc Vlasta PON 07.30 – 08.15

 

Zaradi načrtovanega učnega procesa prosimo, da svoj obisk učitelja predvidite glede na njegov urnik.

 

Vsak učitelj ima enkrat tedensko govorilno uro dopoldne, vsi učitelji pa imajo govorilno uro tudi vsako prvo sredo v  mesecu, in sicer od 16. do 17. ure. Po telefonu lahko v tajništvo sporočite otrokovo odsotnost ali kakšno drugo nujno sporočilo za učitelja. Informacije o vedenju in učnem uspehu svojega otroka pa boste dobili izključno na govorilnih urah.

(Skupno 160 obiskov, današnjih obiskov 2)